","comment":{"@type":"Comment","text":"How much more money will you need? "},"educationalAlignment":[{"@type":"AlignmentObject","alignmentType":"educationalSubject","targetName":"Mathematics"},{"@type":"AlignmentObject","alignmentType":"educationalSubject","targetName":"Buying and Selling"}],"encodingFormat":"text/markdown","eduQuestionType":"Multiple choice","learningResourceType":"Practice problem","suggestedAnswer":[{"@type":"Answer","position":0,"text":"$7.30","encodingFormat":"text/markdown","comment":{"@type":"Comment","text":"This is the wrong answer"}},{"@type":"Answer","position":1,"text":"$4.30","encodingFormat":"text/markdown","comment":{"@type":"Comment","text":"This is the wrong answer"}},{"@type":"Answer","position":2,"text":"$5.30","encodingFormat":"text/markdown","comment":{"@type":"Comment","text":"This is the wrong answer"}}],"acceptedAnswer":{"@type":"Answer","position":3,"text":"$6.30","encodingFormat":"text/markdown","comment":{"@type":"Comment","text":"This is the correct answer"},"answerExplanation":{"@type":"Comment","text":"The correct answer is: $6.30"}}}}